Category Archives: Baldai

Virtuves komplektai. Gamyba pagal užsakymą.

Nestandartinių virtuves komplektai – baldų gamyba yra puikus pasirinkimas tuo atveju, kai reikia vienetinių baldų. Vis dėlto, dažnu atveju žmonės praleidžia ne vieną valandą svarstydami, ar jiems iš tiesų reikia tokių baldų. Tad, ką daryti, kad nesuklystumėte ir priimtumėte tik patį geriausią sprendimą? Siūlome susipažinti su atvejais, kurie reiškia tik vieną – jums tiesiog reikalingas nestandartinių virtuvės baldų komplektas.

Virtuves komplektai

virtuves komplektai

Norite turėti tokius virtuvės baldus, kurių neturėtų niekas kitas

Neretai galima išgirsti žmones sakant, kad jie svajoja turėti tokių daiktų arba baldų, kokių neturėtų niekas kitas. Gera žinia ta, kad tokią svajonę tikrai nesunku įgyvendinti. Taigi, jei norite savo virtuvėje matyti tokius baldus, kurių neturi niekas, tokiu atveju galite būti tikri: jums reikalingi nestandartiniai baldai.

Norite ypač dekoratyvių baldų

Pats metas įvardinti ir dar vieną atvejį, kuris rodo, kad jums yra reikalingi nestandartiniai virtuvės baldai. Savaime suprantama, vienas iš kriterijų, pagal kuriuos yra pasirenkami baldai, tai – išvaizda. Pageidaujama, kad baldai būtų dekoratyvūs ir puoštų namus. Su šiuo uždaviniai puikiai susitvarko baldų gamintojai, tačiau, jei norite išskirtinai dekoratyvių baldų, tokiu atveju puikia išeitimi gali nestandartinių baldų gamyba.

Virtuvė – ypač nedidelio ploto

Nestandartiniai baldai gali tapti puikiu pasirinkimu ir tuo atveju, jei jūsų virtuvė yra nedidelio ploto ir standartiniai komplektai į ją tiesiog… netelpa. Taigi, belieka tik įvardinti, kiek erdvės galite skirti baldams ir pagal tai nuspręsti, kokio dydžio baldų komplektas jums yra reikalingas.

Pageidaujate ypač funkcionalių baldų

Nors paprastai standartiniai baldai visada atlieka vieną ar kelias funkcijas, neretai pasitaiko žmonių, kuriems tokio funkcionalumo tiesiog nepakanka. Taigi, jei norite, kad jūsų namuose būtų ypač funkcionalūs baldai, tokiu atveju belieka tik įvardinti, kas tai turėtų būti ir kreiptis į nestandartinių baldų gamintojus.

Mėgstate kūrybiškumą

Yra nemažai žmonių, kuriems ypač svarbu kūrybiškumas. Jei norite, kad jo būtų kuo daugiau ir jūsų namuose, tokiu atveju ypatingą dėmesį turėtumėte skirti ir baldų parinkimui. Atminkite, jog nestandartiniai baldai visada atrodo kur kas kūrybiškiau nei tie, kurie buvo pagaminti laikantis standartų. Taigi, jei norite gyventi kūrybiškoje aplinkoje, pats metas pateikti individualų užsakymą, pagal kurį bus gaminami jūsų virtuvės baldai .

Taigi, su kuo daugiau iš šių teiginių sutinkate, tuo labiau jums reikalingi nestandartiniai virtuvės baldai. Tai – pasirinkimas, dėl kurio jums tikrai neteks gailėtis.

Praktiškiems žmonėms siūlomi virtuvės baldai pagal užsakymą

Praktiškiems žmonėms siūlomi virtuvės baldai pagal užsakymą

Dauguma sutiks su teiginiu, kad susikurti virtuvės baldus patiems yra ta galimybė, kuri leidžia įgyvendinti visas fantazijas ir sumanymus.

virtuves-baldai-pagal-uzsakyma-baldai4u-lt

Dažno salono vitrinoje ar baldų salėje galima rasti standartinius, daugiabučių namų virtuvėms pagamintus baldus, jų komplektus ar tam tikrus sprendimus mažoms virtuvėlėms. Todėl, jais norint apstatyti didesnę erdvę, neretai iškyla problemų, nes didelė erdvė ir mažyčiai virtuvės baldai reikalauja komplektacijos, tai ir gaišina, o ir virtuvėje tokie baldai žiūrisi ne jaukiai. O ką daryti? Greičiausiai paklausite perskaitę tokią mintį. Bet išeitis visada yra, tai virtuvės baldų gamyba pagal užsakymą.

virtuves-baldai-pagal-uzsakyma-baldai4u-lt

Virtuvės baldai pagal užsakymą – geriausias sprendimas ir pasirinkimas tiems, kurie turi dideles erdves, nori sutaupyti nekombinuojant iš standartinių. Tokie baldai ir toks sprendimas nėra brangesnis, nei gaištant laiką ir virtuvinį renkant iš standartinių virtuvės baldų dalių.

Smalsu kaip viskas vyksta?

Suprantama, kad sprendimas dėl virtuvės baldų gamybos privalo būti priimtas dar namuose, pasitariant su antrąją puse. Kai sprendimas jau priimtas, žinote ko norite, kur statysite ir kokios spalvos bus Jūsų virtuvės baldų komplektas galima ramiai pradėti gamintojo paieškas. Kur jį rasti, jei gyvenu Kaune, Vilniuje ar kitame mieste?

Baldų gamintojai turi vieną smagų posakį: “Jei eisi geras kokybiškų valdų gamintojas, nesvarbu kur tu randiesi, užsakovai tave suras, kad ir už jūrų marių”. Taigi, kodėl gi šio taisyklės nepritaikius ir sau? Juk pagamintus baldus, greičiausiai, patys neparsivešite, pagalbos teks prašyti giminaičių, draugų ar net pačių gamintojų. Tad, kam “užvedinėti” tokį sudėtingą mechanizmą, jei dauguma gamintojų teikia pristatymo paslaugas. Dažnai, jei sutariama su gamintojais, toks pristatymas gali ir nekainuoti. Kodėl nepasinaudojus tuo? Sutaupytumėte begales laiko.

virtuves-baldai-pagal-uzsakyma-baldai4u-lt

Virtuvės baldai pagal užsakymą gaminami ir Kaune. Jei savo gyvenimo kelyje pažįstate bent vieną kaunietį, galėsite drąsiai užsisakyti baldu neabejodami nei dėl pristatymo, nei kokybės. Kiekvienas kampelis Jūsų virtuvėje bus išmatuotas, suplanuotas ir žinoma – pagamintas. Priklausomai nuo užsakymo sudėtingumo, virtuvės baldai, dažnai gaminami kelias savaites nuo užsakymo patvirtinimo. Tokie gamintojai suteikia ir garantiją, taigi, jei gamybos metu nutiko kažkas nenumatyto, tokioje situacijoje jie visada padės, patars ir suprantama, pataisys visus nesklandumus, nieko nenutinka tik nedirbantiems.

Atminkite, jei planuojate užsisakyti, kad Jums būtų sukurti, suplanuoti ir pagaminti virtuvės baldai, kokybės ieškokite tik Kaune, o dėl pristatymo, tikėtina, kad susitarsite bet kokiu atveju.

Atgalinės nuorodos.