Griovimo darbai – sienos, pliusai ir minusai

Griovimo darbai. Sienų griovimas, turbūt kas pirma šauna į galvą – tai daug dulkių, daug triukšmo bei ilgi ir nuobodūs apdailos darbai. Daugelis jaunų žmonių perka butus senos statybos daugiabučiuose, nes jie yra pigesni, o vėliau nusprendžia juos renovuoti ir perplauoti pagal save. Todėl sienų griovimas neišvengiamas. Kadangi nevisi linkę pakeisti savo rutiną, kuomet atliekant remonto darbu tenka išsikraustyti pas tėvus laikinai, arba gyventi be patogumų remontuojamame bute. Todėl aptarsime ar tikrai taip sunku yra atlikti griovimo darbus bei kokie jų pliusai ir minusai.

Griovimo darbai

griovimo darbai

Naudinga žinoti, kad profesionalus sienos griovimas griovimo-darbai-klaipeda.lt pradedamas tik iš anksto suderinus planus. Kadangi griovimas yra atsakingas tiek daugiabutyje, tiek individualiame name, tiek pramonės objekte, projektas ir darbai privalo būti suderinti iš anksto.

Sienų griovimo pliusai

Vienareikšmiškai, griaunant sieną, ar pjaunant arką, ar atliekant kitus apdailos darbus, jūs keičiate savo būstą į gerą. Tai duoda daug laimės, nes namie praleidžiame nemažą dalį, ir žymiai smagiau gyventi renovuotame bute, nei nerenovuotame. Vieni renkasi renovuoti, o kiti pirkti naujos statybos butus, kurie jau iškart atitinka lūkesčius. Deja ne visi butai naujos statybos gali atitikti jūsų norimą vietą mieste, nes miesto zonos, ypač miesto centrai yra pilnai apstatyti. Todėl kartais net neturėsite pasirinkimo rinktis naujos statybos, centre, nes jos tiesiog nebus. Teks pirkti senos ir perplanuoti patalpas pagal save, atlikti sienų griovimo darbus ir vėliau apdailos darbus. Pagrindinis pliusas yra kaina. Žymiai pigiau yra pirkti senos statybos butą ir atlikti jame remontą, nei pirkti naują statybą.

Sienos griovimo minusai

Na jeigu nusprendėte vis dėl to griauti sienas, tuomet turite žinoti kokie išbandymai jūsų laukia. Jeigu planuojate keisti ir griauti sienas kurios nėra laikančiosios, tuomet didelių keblumų neturėsite, bet jei supersite griauti laikančiąją sieną, tuomet Jums reikės griovimo darbų projekto, atitinkamo leidimo atlikti griovimo darbus bei kaimynų sutikimų. Pastarasis gali tapti dideliu iššūkių, nes niekas nežiūri lanksčiai, kai kaimynas nusprendžia atsinaujinti. Kartais pavydas ir kaimyno geresnė buitis gali pavirsti į neapykantą, todėl nenustebkite jei kaimynai nesutiks ir gali tekti įtikinėti juos.

Sienos griovimo kaina

Griovimo darbų kaina priklauso nuo daugelio faktorių, bet visgi esminis yra kokią įmonę pasirinksite, ar tai bus įmonė kuri yra užimta ir turi daug darbo, ar įmonė kuri sėdi be darbo ir bet kokia kaina pasiruošę imti užsakymą. Paieškokite tokios įmonės – tai užtruks, bet tikrai bus verta ir kaina bus ženkliai mažesnė.

Atminkite, kad kiekvienoje individualioje situacijoje yra reikalavimai sienų griovimui. Todėl konsultuokitės su griovimo-darbai-klaipeda.lt meistrais ir sulaukite geriausio pasiūlymo.